جستجو
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
header
تغییر زبانورود اعضاورود اعضاارتباط با ماارتباط با مانقشه سایتنقشه سایتصفحه اصلی
حكومت و حاكميت و اعلاي كلمه‌ي اسلام و ايجاد اميد به بركت اسلام در دل مستضعفان ، آثار محرّم است.مقام معظم رهبري(مدظله العالي)
ENGLISH/فارسی
شرح خبر
درجلسه توديع و معارفه معاونت منابع انساني مطرح شد: شايسته سالاري و تامين نيازهاي به حق كاركنان بايد مورد توجه قرار بگيرد

درجلسه توديع و معارفه معاونت منابع انساني مطرح شد:

شايسته سالاري و تامين نيازهاي به حق كاركنان بايد مورد توجه قرار بگيرد

مراسم توديع و معارفه معاون منابع انساني شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه با حضور مديرعامل، معاونين، مديريت هاي شهرستانها و جمعي از مديران و كاركنان ستادي برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه، در اين مراسم مهندس مرآتي مديرعامل شركت طي سخناني با تقدير از اقدامات منوچهر تيموري معاون پيشين منابع انساني، تغييرات در سازمان را لازمه ي تحرك و پويايي آن دانست و افزود: حوزه معاونت منابع انساني داراي حساسيت خاصي است و بايد برنامه ريزي عيني و كاملا دقيقي را در جهت ارتقاء سطح دانش ، فرهنگ و معيشت مجموعه كاركنان، در اين حوزه اجرا كرد.

 مهندس مرآتي با بيان اينكه تقويت سيستم هاي موجود و نگاه ريشه اي به مسائل و معضلات در حوزه منابع انساني بايد مورد توجه باشد از حسين شاهرخي معاون جديد منابع انساني شركت خواست تا به فكر برنامه هاي جامعي در حوزه منابع انساني باشد.

 در ادامه منوچهر تيموري، ضمن اشاره به برخي از اقدامات دوره مسئوليت خود، از حمايت مديرعامل شركت، معاونت ها و مديران ستادي و مديران شهرستانها و همكاران شركت در حوزه منابع انساني درجهت توفيقات حاصله، قدرداني نمود.

حسين شاهرخي معاون منابع انساني شركت نيز باتشكر از حسن اعتماد مديرعامل و مجموعه شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه به برنامه هاي اجرايي خود اشاره كرد و گفت: رعايت قوانين و مقررات و شفافيت در اجراي آنها مدنظر است. وي همچنين برنامه محور بودن، توجه به امور رفاهي كاركنان و شناسائي نيازها و خواسته هاي به حق كاركنان را از اولويت هاي كاري خود دانست.

حسين شاهرخي با بيان اينكه خدمت در حوزه منابع انساني بايد فرابخشي باشد و متعلق به تمامي همكاران است، اظهار داشت: تكريم كليه كاركنان در كليه بخش هاي شغلي (رسمي، حجمي و شركتي) و توجه به نيروهاي توانمند و خلاق و همچنين سلامت جسمي و روحي آنها از ديگر برنامه هاي آتي است.

معاون منابع انساني شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه به مديريت دانش و استفاده از تجارب همكاران اشاره كرد و افزود: آموزش مداوم پرسنل شركت نيز از اولويت هاي اساسي اين معاونت است.

 در پايان حكم انتصاب حسين شاهرخي، معاون جديد منابع انساني اهداء و از زحمات منوچهر تيموري تقدير شد.

 

1398/06/31 تاریخ درج خبر:
124 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
پیوندها
دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
پرتال ایران مردم
استانداری کرمانشاه
سامانه نظام پیشنهادات
اطلاعات خاموشی ها
ارتباط با دفتر مدیرعامل و حراست
Powered by DorsaPortal