عبور از پیک زمستان؛ با هوشمندسازی و کنترل پذیری مصرف برق
نشست پیگیری طرح های هوشمندسازی و کنترل پذیری مصرف و آمادگی برای عبور موفق از بحران کمبود انرژی در استان های غرب کشور در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه برگزار شد.

عبور از پیک زمستان؛ با هوشمندسازی و کنترل پذیری مصرف برق

 

نشست پیگیری طرح های هوشمندسازی و کنترل پذیری مصرف و آمادگی برای عبور موفق از بحران کمبود انرژی در استان های غرب کشور در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، باحضور رخشانی مهر معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر، مدیران عامل و معاونان خدمات مشترکین و بهره برداری شرکت های توزیع برق استان های کردستان، همدان، لرستان، ایلام و کرمانشاه جلسه هم اندیشی عبور از پیک زمستان جاری و تابستان سال آینده 1401 در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

 

در این نشست، معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر بر لزوم برنامه ریزی و سیاست گذاری درست، در راستای مصرف بهینه انرژی در زمستان سال جاری و تابستان 1401 تاکید کرد.


غلامعلی رخشانی مهر، ضمن تشریح وضعیت مصرف انرژی و عبور از پیک بار مصرف برق در تابستان امسال گفت: تابستان سال جاری، تابستانی سخت و بحرانی بود که ضروری است ضمن بررسی کلیه اقدامات انجام پذیرفته، در حفظ و ارتقای نقاط قوت تلاش نموده و در رفع و اصلاح نقاط قابل بهبود و چالش های مواجه شده، با حداکثر توان کوشش نماییم .


وی یادآورشد: تابستان امسال و تجربه آن به ما نشان دادکه باید به سمتی حرکت کنیم تا میزان بار را مدیریت کرده و راهکار آن می تواند رویت پذیری میزان بار و مدیریت موثر و اثربخش آن باشد.


این مقام مسئول، با بیان اینکه جهت بهینه کردن مصرف برق، با ابزارهای نوین، میزان مصرف برق مشترکان را مدیریت خواهیم کرد، افزود: در حال حاضر اقداماتی در حوزه استفاده از تکنولوژی جهت رویت پذیری و کنترل پذیری بار مصرفی مشترکان در بخش های مختلف در حال انجام است که باعث می شود بار مصرفی مشترکان را رصد و مدیریت نمود.

رخشانی مهر یادآورشد: هدف ما ایجاد مصرف بهینه در کلیه بخش هاست تا در ساعات مورد نیاز، برق مشترکان به سهولت تأمین شود و در این خصوص بایدکنتورهای هوشمند با هدف ایجاد فرهنگ مصرف بهینه انرژی برای کلیه مشترکان با اولویت مشترکان پرمصرف نصب و نظارت ها و اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

در پایان این جلسه مدیران عامل ومعاونان مشترکین و بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق استان های کردستان، همدان، لرستان، ایلام و کرمانشاه حاضر در نشست به بیان سؤالات، نظرها و دیدگاه های خود پیرامون رویت پذیری وکنترل پذیری مصرف انرژی پرداختند.

 

تاریخ:
1400/09/08
تعداد بازدید:
2361
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal