در روستای «خمیس آباد» شهرستان کنگاور انجام شد:عملیات جهادی تعمیرات شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه
در روستای «خمیس آباد» شهرستان کنگاور انجام شد: عملیات جهادی تعمیرات شبکه شرکت توزیع نیروی‌برق استان کرمانشاه اولین عملیات تعمیرات شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به طول 60 کیلومتر، در شهرستان کنگاور و بر روی فیدر «خمیس آباد» انجام شد.
در روستای «خمیس آباد» شهرستان کنگاور انجام شد:
عملیات جهادی تعمیرات شبکه شرکت توزیع نیروی‌برق استان کرمانشاه

اولین عملیات تعمیرات شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به طول 60 کیلومتر، در شهرستان کنگاور و بر روی فیدر «خمیس آباد» انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت، هدف از برگزاری این عملیات را کاهش خاموشی برق و انرژی توزیع نشده در فیدرهای بحرانی، افزایش قابلیت اطمینان و تاب آوری شبکه، استاندارد سازی شبکه و ارتقاء سطح کیفی و کمی پرسنل در مقابله با بحران های احتمالی عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: این عملیات با فراخوان نیروهای عملیاتی از سراسر استان با 25 اکیپ فنی و حضور 150 نفر از پرسنل عملیاتی، تعمیرات اساسی بر روی فیدر «خمیس آباد» به طول 60کیلومتر انجام شد.
وی خاطر نشان ساخت: این فیدر جزو فیدرهای بحرانی استان بود که متاسفانه در تابستان سال جاری بیشترین خاموشی در این منطقه اتفاق افتاد. شهرستان کنگاور دارای 14 فیدر و 650کیلومتر خط20کیلو ولت با 34 هزار مشترک است. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه یک هزار و 500 مشترک چاه کشاورزی در این شهرستان وجود دارد، گفت: کشاورزان این منطقه در تابستان امسال همکاری خوبی را با شرکت توزیع نیروی برق استان داشتند و از طرح تشویقی4 ساعت خاموشی و 20 ساعت برق رایگان به نحو احسن استفاده کردند. ما هم به پاس این همکاری تعمیرات این منطقه را در اولویت گذاشتیم تا برای دوران پیک تابستان سال 1400 نیز همکاری ویژه ای را با ما داشته باشند.
وی اظهارداشت: عملیات از صبح روز سه شنبه هشتم مهرماه تا بعدازظهر این روز با برنامه ریزی مشخص برای اکیپ ها تعریف شد.
مهندس مرآتی افزود: شبکه‌های توزیع استان مربوط به سنوات گذشته است و بخشهایی از آن فرسوده است که نیاز است یه صورت مداوم برنامه پیشگیری و تعمیرات را برای آنها به اجرا درآوریم تا در فصل گرم سال و بحران‌های طبیعی بتوانیم برق پایدار و مطمئن را به مشترکین ارائه دهیم.
وی بیان داشت: در عملیات امروز بخشی از شبکه اصلاح می شود، تیرها و بخشهایی از تاسیسات و تجهیزات تعویض می شود که در کاهش تلفات نقش بسزایی دارد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه خاطر نشان ساخت: هر هفته یک محور از شهرستان های استان را تا زمانی که از لحاظ جوی فرصت کار داشته باشیم انجام می دهیم تادر زمستان و فصل پیک مصرف برق بدون هیچ مشکلی به خدمات رسانی به مشترکین ارجمند استان ادامه دهیم.
تاریخ:
1399/07/09
تعداد بازدید:
973
منبع:
Powered by DorsaPortal