مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه: با موفقیت از پیک تابستان 99 عبور کردیم
آیین تحقق برنامه 099 و عبور موفق از اوج مصرف برق تابستان با حضور وزیر نیرو و از طریق ارتباط تصویری با مناطق برق کشور در مرکز پایش صنعت برق برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه:

با موفقیت از پیک تابستان 99 عبور کردیم

آیین تحقق برنامه 099 و عبور موفق از اوج مصرف برق تابستان با حضور وزیر نیرو و از طریق ارتباط تصویری با مناطق برق کشور در مرکز پایش صنعت برق برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به  آیینی که به مناسبت عبور موفق صنعت برق از دوره اوج مصرف برق تابستان 99 با حضور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت توانیر در مرکز پایش صنعت برق و در ارتباط ویدیو کنفرانسی با سایر استانها برگزار شد، گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه باوجود افزایش تعداد مشترکان توانست متوسط میزان خاموشی ها را کاهش دهد و این مهم با همکاری مردم امکانپذیر شد.

وی با بیان اینکه دیگر خاموشی با برنامه نداریم، اظهار داشت: این شرکت همچنین موفق شد، تلفات برق در شبکه های توزیع را به رقم زیر 13 درصد برساند و باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته این رقم تا پایان سال 99 به 8/11 درصد می رسد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان کرد: نرخ خاموشی استان کرمانشاه در سال 98 نسبت به سال قبل با کاهش چشمگیری  به عدد 74صدم دقیقه در روز برای هر مشترک رسیده است در حالی که  سال 97 نرخ خاموشی استان کرمانشاه 87صدم دقیقه در روز برای هر مشترک بوده است. برای سال 99 هدف گذاری کاهش خاموشی به ازا هر مشترک 63صدم دقیقه را در برنامه داریم.

وی به اجرا و بهره‌برداری پروژه‌ کنتورهای هوشمند جهت مشترکین دیماندی به تعداد 5400 اشتراک اشاره کرد و افزود: اجرا و بهره‌برداری 50 اشتراک پروژه کنترل های اسمارت کلاستر جهت بازارچه‌های مرزی از دیگر خدمات این شرکت است.

درپایان، مهندس مرآتی  با تشکر از حمایتهای استاندار کرمانشاه، از تلاش تمامی مدیران بخشهای توزیع برق استان کرمانشاه و همچنین همکاری خوب صدا و سیما و فعالان رسانه ای در عبور موفق از پیک برق تابستان تقدیر کرد.

تاریخ:
1399/06/06
تعداد بازدید:
306
منبع:
Powered by DorsaPortal