151 نفر از کارکنان شرکت توزیع برق استان کرمانشاه تبدیل وضعیت شدند
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه مهندس محمد مرادی مدیر عامل اینشرکت گفت: 151 نفر از کارکنان ایثارگر شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه طی یک سال گذشته تبدیل وضعیت شدند.
نفر از کارکنان شرکت توزیع برق استان کرمانشاه تبدیل وضعیت شدند
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه مهندس محمد مرادی مدیر عامل اینشرکت گفت: 151 نفر از کارکنان ایثارگر شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه طی یک سال گذشته تبدیل وضعیت شدند.
مهندس مرادی اظهارکرد: باتوجه به سفر دو روزه مشاور وزیر و مسؤل امور ایثارگران وزارت نیرو و هیات همراه به استان کرمانشاه و رسیدگی به مشکلات و درخواست‌های اداری این افراد خصوصا در راستای اجرای کامل قوانین و دستور العمل های استخدامی و تغییر وضعیت ایثارگران طی مدت مدت 2 روز و همچنین برگزاری  میز خدمت ویژه ایثارگران شرکت های وابسته وزارت نیرو در استان کرمانشاه با حضور مدیران عامل، معاونین منابع انسانی و مسولین امور ایثارگران شرکت های صنعت آب و برق کرمانشاه و فراخوان همه ایثارگران شاغل در این شرکت برگزار شد و همه مدیران با نظر مساعد و در چارچوب قوانین و مقررات به درخواست‌های تمامی مراجعه کنندگان خصوصا جامعه ایثارگری رسیدگی شد.
رئیس هیات مدیره شرکت توزیع برق استان کرمانشاه همچنین افزود: ما در شرکت توزیع نیروی برق استان تعداد 151 نفراز همکاران واجد شرایط را جذب و اقدامات لازم برای تبدیل وضعیت ایشان را در اسرع وقت انجام شد و برای سایر کارکنان که واجد شرایط تغییر وضعیت استخدامی از طریق قانون ایثارگری میباشند نیز در مدت زمانی که قانونگذار اعلام و ابلاغ کرده در حال بررسی و اجرا میباشد . مهندس مرادی در ادامه اظهار کرد : درخصوص برخی از موارد که شبهه وجود دارد و مدارک کامل نمی‌باشد. طی نامه و بصورت مکتوب موارد و نواقص مدارک را با شرکت مادر تخصصی توانیر مکاتبه می کنیم و مطمئن هستیم بیشتر موارد حل وفصل خواهد شد. همچنین مشاور وزیر و مسؤل امور ایثارگران وزارت نیرو به همراه مدیران عامل صنعت آب و برق استان کرمانشاه و جمعی از مدیران و معاونین شرکت های آب و برق شب گذشته با حضور در منزل چند تن از همکاران ایثارگر و فرزند شهید ضمن تکریم از این عزیزان با آنان‌ دیدار و گفت‌وگو کردند.
تاریخ:
1402/02/23
تعداد بازدید:
1044
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:19
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal