در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه: جلسه شورای مدیران با بررسی گزارش عملکرد سال 1401 و ارائه برنامه های سال 1402 برگزار شد
اولین جلسه شورای مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با هدف بررسی گزارش عملکرد معاونان و مدیران شرکت در سال 1401 و ارائه برنامه های سال 1402 برگزار شد.

  

در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه:

جلسه شورای مدیران با بررسی گزارش عملکرد سال 1401

 و ارائه برنامه های سال 1402 برگزار شد

 

اولین جلسه شورای مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با هدف بررسی گزارش عملکرد معاونان و مدیران شرکت در سال 1401 و ارائه برنامه های سال 1402 برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، در این جلسه که با حضور کلیه معاونان و مدیران برگزار شد، مهندس مرادی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت با اشاره به بررسی شاخص های عملکردی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، وصول مطالبات و تلفات انرژی برق در شهرستان های مختلف را مورد بررسی قرار داد.

مهندس مرادی ضمن تشکر از زحمات کارکنان و مدیران شرکت درخصوص مدیریت پیک بار سال گذشته، با بررسی اهداف پیش بینی شده شرکت در سال 1402 اظهار امیدواری کرد که با اعمال برنامه پیک بار در سال جاری خاموشی برق نداشته باشیم.

وی با اشاره به شعار سال 1402، «مهار تورم و رشد تولید» را محور فعالیت های شرکت در سال 1402 عنوان کرد.

در اولین گزارش ارائه شده توسط مهندس مهدوی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان کرمانشاه، وی اظهار کرد: به 820 هزار مشترک در این شرکت خدمات رسانی می شود.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، وصول مطالبات برق را نیروی محرکه اقدامات این شرکت دانست و گفت: وصول مطالبات این شرکت در سال 1401 به 97 درصد رسیده است و دربخش خانگی 100 درصد وصول مطالبات انجام شده است.

مهندس مهدوی با اشاره به اینکه 4 درصد مشترکین خانگی پرمصرف هستند، افزود: این مقدار در مشترکین سایر مصارف به 19 درصد نیز می رسد و با فرهنگ سازی و مدیریت مصرف برق این تعداد نیز باید به حداقل ممکن برسد.

وی ضمن بررسی عملکرد واحدهای فروش انشعاب و دفتر مدیریت مصرف برق اظهار کرد: خوشبختانه درسال 1401 و با مدیریت سهمیه ابلاغی اعلام شده از سوی شرکت توانیر توانستیم سال بدون خاموشی را پشت سر بگذاریم و امسال نیز با تمام توان و پاداش هایی که برای مشترکین درنظر گرفته شده است، می توانیم پیک بار در تابستان سال جاری را مدیریت کنیم.

در ادامه، مهندس احمدی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ضمن بررسی عملکرد شرکت در حوزه خاموشی و مدیریت پیک بار، گفت: توسعه نرم افزاری سیستم پاسخگویی هوشمند ، تجمیع سرورهای ثبت حوادث و ضبط مکالمات، ساماندهی وضعیت بی سیم ها و فرکانس و راه اندازی پروژه SCADA ازجمله فعالیت های این  معاونت در سال گذشته بوده است.

وی درخصوص برنامه های سال 1402 نیز اهتمام در خصوص دستیابی به اهداف استراتژیک شاخص خاموشی به 0.45 را یکی از اهداف معاونت دیسپاچینگ اعلام کرد و افزود: اهتمام در احصاء کلیه خاموشی های صورت گرفته و ثبت سیستمی آن جهت تصمیم سازی های مدیریتی، ارتقاء سیستم پاسخگویی، 121، کاربردی سازی نرم افزار SCADA و ارتقاء سیستم های سخت افزاری مربوط ضبط مکالمات و ثبت خاموشی از دیگر اهداف این معاونت است.

 همچنین مهندس ملکی به نمایندگی از معاونت مهندسی از تدوین برنامه عملیاتی و تدوین بودجه سال 1402 خبر داد و اعلام کرد: طرح برقدارکردن چاه های کشاورزی، تملک داریی های سرمایه ای، برآورد بار و هدف گذار شاخص ها و تهیه عملکرد ماهیانه شرکت از جمله اقدامات مهم معاونت مهندسی و برنامه ریزی است.

وی همچنین از پروژه هزار کیلومتری تعویض سیم مسی به کابل خودنگهدار در جهت کاهش تلفات برق خبر داد و گفت: درسال گذشته 212 کیلومتر تعویض سیم مسی به کابل خودنگهدار انجام شده است و امسال نیز طبق برنامه ادامه می یابد.

در ادامه تیموری معاون منابع انسانی شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با ارائه گزارش عملکرد این معاونت در واحدهای امورکارکنان و رفاه، طبقه بندی مشاغل، آموزش و ارزیابی عملکرد و تحول اداری، از تلاش این معاونت برای ارتقا رتبه شرکت از  A به A+ خبر داد و گفت: اصلاح ساختار سازمانی، درخواست استخدامی، دستورالعمل کارانه و آموزش عملی از طریق سایت موجود در شرکت ازجمله برنامه های آینده این معاونت است.

در ادامه، امورمالی و مدیران برق شهرتان های تابعه و اورهای برق کرمانشاه عملکرد سال 1400 و برنامه های سال 1401 ارائه دادند و فرصت ها و چالش های پیش روی حوزه کاری واحدهای خود را مطرح نمودند.

در پایان ارائه گزارش عملکرد مدیران،  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده، گزارش های ارائه شده را جمع بندی و راهکارهای مقابله با مشکلات و بحران های حاضر را بررسی کرد.

تاریخ:
1402/01/24
تعداد بازدید:
420
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal