همزمان با هفته دولت: پروژه های برق رسانی و اصلاح و بهینه سازی برق شهرستان سرپل ذهاب افتتاح شدند
همزمان با هفته دولت و با حضور فرماندار سرپل ذهاب، پروژه های برقرسانی و اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق شهرستان سرپل ذهاب، با اعتباری بالغ بر 13200 میلیون ریال کلید خورد.

همزمان با هفته دولت:

پروژه های برق رسانی و اصلاح و بهینه سازی برق شهرستان سرپل ذهاب افتتاح شدند

 

همزمان با هفته دولت و با حضور فرماندار سرپل ذهاب، پروژه های برقرسانی و اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق شهرستان سرپل ذهاب، با اعتباری بالغ بر 13200 میلیون ریال کلید خورد.

       به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، در افتتاحییه اصلاح و بهینه سازی شبکه برق روستاهای «کلینه و بازگیر»، «سراب ذهاب»، «جابری» و مجتمع روستای «تپانی» شهرستان سرپل ذهاب، مهندس جمالی نیا فرماندار این شهرستان  به همراه معاونان و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و جمعی از مسئولین محلی حضور داشتند.

مهندس جمالی نیا فرماندار شهرستان سرپل ذهاب ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه، گفت: برق یکی از حیاتی ترین نیازهای روزمره و از اصلی ترین زیرساخت ها برای ایجاد اشتغال، توسعه و رونق اقتصادی محسوب می شود.

در ادامه، مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به اینکه پروژه اصلاح و بهینه سازی روستاهای «کلینه و بازگیر» با اعتباری بالغ بر 5500 میلیون ریال انجام شده است، ادامه داد: در این روستاها حدود 4 کیلومتر شبکه فشارضعبف هوایی، یک دستگاه پست هوایی 200 کیلوولت آمپر و 300 متر خط شبکه 20 کیلوولت هوایی اصلاح و بهینه شده است.

در همین راستا پروژه های اصلاح و بهینه سازی شبکه برق روستای سراب ذهاب با اعتباری بالغ بر 3500 میلیون ریال و اصلاح و بهینه سازی شبکه برق روستای جابری با اعتباری بالغ بر 1200 میلیون ریال انجام شده است.

وی با تاکید براینکه پیگیر معافیت مناطق زلزله زده از پرداخت هزینه مصرفی برق مشترکان زلزله زده از سال 96 تا 98 هستیم، گفت: خوشبختانه امروز توانستیم برق رسانی به مجتمع روستای تپانی را با اعتباری بالغ بر 3000 میلیون ریال انجام دهیم و خدمات دهی این شرکت به مردم این شهرستان ادامه دارد.

تاریخ:
1399/06/06
تعداد بازدید:
220
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal