جستجو
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
header
تغییر زبانورود اعضاورود اعضاارتباط با ماارتباط با مانقشه سایتنقشه سایتصفحه اصلی
حجاب يك حكم ديني است اين آرمان شهيدان فراموش نشود. مقام معظم رهبري (مدظله العالي)
ENGLISH/فارسی
شرح خبر
ديدار مديران و كاركنان شركت هاي تابعه وزارت نيرو با نماينده ولي فقيه در استان كرمانشاه


ديدار مديران و كاركنان شركت هاي تابعه وزارت نيرو با نماينده ولي فقيه در استان كرمانشاه

 

در ديدار مديران صنعت آب و برق استان كرمانشاه با آيت الله علما نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه كرمانشاه در بيت ايشان، مهندس مرآتي مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه گزارشي از فعاليت‌ها و عملكرد اين شركت در خصوص سيل اخير در استان ارائه داد.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه، مهندس مرآتي با اشاره به سيل اخير در استان كرمانشاه و استان هاي ديگر كشور گفت: پرسنل شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه قبل از وقوع سيل و با آماده باش كامل نيروها جلسات بحران شبانه روزي تشكيل داد و خوشبختانه موفق به گذر از بحران شد.

وي با بيان اينكه در شهرستان هايي كه در معرض خطر بيشتري بودند اقدامات به موقعي انجام شد، اظهار داشت: در شهرستان سرپل ذهاب برق تمامي كانكس هايي كه در بستر رودخانه بودند جمع آوري و در مكان امني كه انتخاب شده بود دوباره وصل شد. در شهرستان كنگاور با بكارگيري اكيپهاي واكنش سريع توانستيم شهر كنگاور و روستاهاي آن را وصل كنيم.

وي با اشاره به روند كمك رساني اين شركت به شركت توزيع برق استان لرستان تصريح كرد: هم اكنون بيش از 20 نفر از پرسنل اين شركت به همراه تجهيزات مربوطه در چند شهرستان استان لرستان مشغول خدمات رساني هستند.

 در ادامه اين نشست مديران عامل شركت‌هاي آب منطقه اي ، آب و فاضلاب شهري و روستايي، برق منطقه اي با اشاره به برنامه ها و تدابير مناسب براي مقابله با سيلاب گزارش هاي جامعي ارائه دادند.

در اين نشست نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه كرمانشاه از خدمات ارزشمند و انقلابي شركت هاي تابعه وزارت نيرو براي مهار و استفاده بهينه از نعمات الهي تشكرو قدرداني كرد.

آيت‌الله علما بر استفاده از اين ظرفيت ايجادشده و لزوم برنامه ريزي مناسب براي آينده و مستندنمودن تجربيات فوق الذكر براي نسل هاي بعد، تاكيد و سفارش نمودند.

 
1398/01/26 تاریخ درج خبر:
82 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
پیوندها
دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
پرتال ایران مردم
استانداری کرمانشاه
سامانه نظام پیشنهادات
اطلاعات خاموشی ها
Powered by DorsaPortal