در ديدار با مديركل بازرسي استان كرمانشاه مطرح شد: رويكرد نظارتي پيشگيرانه در اولويت كاري باشد
محمد جهانيان مديركل بازرسي استان كرمانشاه از بخش هاي مختلف حوزه ستادي شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه بازديد كرد و از نحوه خدمات رساني اين شركت به مشتركين كرمانشاهي مطلع گرديد.

در ديدار با مديركل بازرسي استان كرمانشاه مطرح شد:

رويكرد نظارتي پيشگيرانه در اولويت كاري باشد

 

محمد جهانيان مديركل بازرسي استان كرمانشاه از بخش هاي مختلف حوزه ستادي شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه بازديد كرد و از نحوه خدمات رساني اين شركت به مشتركين كرمانشاهي مطلع گرديد.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه، مهندس مرآتي مديرعامل اين شركت با بيان اينكه برق يكي از بنياني ترين خدمات در جهت رونق توليد و رفاه شهروندان است، گفت: شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه با داشتن 772 هزار مشترك برق وظيفه دارد تا انرژي برق را به صورت پايدار و مطمئن در اختيار مشتركان قرار دهد و در اين راستا نيز جزئيات طرح هاي برق رساني و همچنين اصلاح و بهينه سازي شبكه هاي برق را در اختيار مردم و سازمان هاي مرتبط قرار داده است تا خدمتگزاري در اين زمينه باكيفيت بهتري ارائه گردد.

در ادامه نيز دكتر جهانيان مديركل بازرسي استان كرمانشاه با اشاره به اينكه روند روبه رشد شركت توزيع برق استان كرمانشاه نقطه اميدي در دستگاه هاي خدمات رسان استان است، گفت: خدمت رساني به مردم و براي رضاي حق باعث ميگردد تا انگيزه تلاشگران اين حوزه روز به روز افزايش و توامان ادامه يابد.

وي با اشاره به اينكه سازمان بازرسي وظيفه نظارت بر اجراي صحيح قوانين را دارد، گفت: رويكرد نظارتي پيشگيرانه و تعامل و همكاري با دستگاه ها در اولويت كاري سازمان بازرسي است.

مديركل بازرسي استان كرمانشاه با بيان اينكه نظارت بايد بازوي قوي براي ارتقاء مديريت ها و سلامت كاركنان باشد، تصريح كرد: مديريت ها بايد شفاف و ريسك پذير باشد و كاركنان بايد با اتكا به نظارت، حفاظت و حراست ها بتوانند كارها را بهتر انجام دهند.

وي در پايان نيز بر الكترونيكي كردن خدمات و نظارت تاكيد كرد و گفت: گسترش سامانه ها و نظارت الكترونيكي باعث مي شود تا از تخلفات بسياري كه ممكن است رخ دهد، پيشگيري شود.

 
تاریخ:
1398/09/05
تعداد بازدید:
288
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal