افتتاح دومین دوره مسابقات مهارت های شغلی شرکت های توزیع برق غرب و شمالغرب کشور
دومین دوره مسابقات مهارت های شغلی شرکت های توزیع برق غرب و شمالغرب کشور در استان کرمانشاه افتتاح شد.
افتتاح دومین دوره مسابقات مهارت های شغلی شرکت های توزیع برق غرب و شمالغرب کشور

دومین دوره مسابقات مهارت های شغلی شرکت های توزیع برق غرب و شمالغرب کشور در استان کرمانشاه افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ دومین دوره این مسابقات به میزبانی کرمانشاه و با حضور استان های: همدان، کردستان، ایلام، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، اردبیل و توزیع برق تبریز در مرکز آموزش مهارت های فنی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه برگزار شد.

مهندس محمد مرادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در ابتدای این مراسم اظهار داشت: هدف از برگزاری این مسابقات بالا بردن سطح مهارت کارکنان و همچنین رفع مشکلات و کمبود ها در این شرکت ها می باشد.

وی گفت: این 8 شرکت توزیع نیروی برق در مجموع به 38 میلیون نفر از جمعیت کشور خدمات رسانی ارائه می کنند که استان کرمانشاه از این مقدار سهم 800 هزار مشترک را داراست.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در ادامه بیان داشت: هدف از برگزاری این مسابقات؛ ایجاد فرصت مناسبی برای تبادل تجربه و نهادینه کردن فرآیند و همچنین کشف استعدادها است.

وی افزود: این مسابقات با حضور هشت استان زنجان، آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، کردستان، ایلام، همدان و کرمانشاه برگزار می شود و همچنین داوران نیز از چند استان حضور دارند که در مجموع استان کرمانشاه میزبان 16 شرکت اعم از داور و مسابقه دهنده است.

مهندس مرادی ادامه داد: مسابقات در سه روز و در دو رشته کابل خود نگهدار و نصب انشعاب برگزار می شود و به نفرات اول تا سوم هر تیم جوایزی اهدا می شود که در مجموع 100 هدیه تقدیم شرکت کنندگان برتر می شود.

وی در پایان گفت: از تمامی همکاران که به صورت شبانه روزی برای برگزاری این مسابقات تلاش می کنند، کمال تقدیر و تشکر را داریم و امیدواریم میزبان خوبی برای این دوره از مسابقات باشیم.
تاریخ:
1401/03/07
تعداد بازدید:
852
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal