باحضور شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ مانور آموزشی- تمرینی مقابله با مخاطرات سیل در «پل‌دختر» برگزار شد
مانور تمرینی- آموزشی منطقه جنوب غرب کشور باحضور تیم صنعت آب و برق استان کرمانشاه در پل‌دختر استان لرستان برگزار شد.

باحضور شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛

مانور آموزشی- تمرینی مقابله با مخاطرات سیل در «پل‌دختر» برگزار شد

 

مانور تمرینی- آموزشی منطقه جنوب غرب کشور باحضور تیم صنعت آب و برق استان کرمانشاه در پل‌دختر استان لرستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه یکی از برنامه‌های وزارت نیرو در مقابله با حوادث غیر مترقبه اجرای مانورهای تمرینی-آموزشی است که در شش منطقه کشور اجرا شد. مانور تمرینی- آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه جنوبغرب کشور با حضور استانهای معین کرمانشاه، خوزستان و ایلام و به میزبانی استان لرستان با حضورمهندس مقیمی مدیرکل دفتر مدیریت بحران، پدافند غیر عامل وHSE وزارت نیرو، مدیران و کارشناسان شرکت های مادر تخصصی و اکیپ های عملیاتی در شهرستان پلدختر برگزار شد.

مهندس مرادی سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه این شرکت با ارسال یک تیم کامل عملیاتی در این مانور حضور یافت، گفت: هدف از اجرای این مانور تمرین شرایط بحرانی بمنظور انسجام بخشی و ایجاد هماهنگی سازمان یافته در بین دستگاههای اجرایی صنعت آب و برق،  افزایش هوشمندی، ابزار شناسی و ابزار سنجی، سنجش کارآمدی منابع انسانی، افزایش اعتماد اجتماعی نسبت به عملکرد صنعت آب و برق، ارتقای آمادگی و توان افزایی، استمرار کاهش زمان و هزینه در مدیریت شرایط اضطراری بوده است. وی همچنین آشنایی مردم با خدمات صنعت آب و برق و همراهی مردم در حوادث غیر مترقبه را از دیگر اهداف مانور عنوان کرد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در پایان عنوان کرد: تمامی مراحل آماده سازی و برگزاری این مانور تمرینی آموزشی در مکان های ذکر شده با موفقیت به انجام رسیده و اکیپهای عملیاتی با آمادگی کامل کلیه نقصها و خسارات زیربنایی فرضی وارده را در کوتاهترین زمان ممکن بازیابی و اصلاح نمودند.

 

تاریخ:
1400/08/20
تعداد بازدید:
1926
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal